SKU ISC013-2459
Want to buy over time? See us for financing options.
Add to wishlist
Dimensions
W: 24" x H: 59" x D: 1" View Full Dimensions
We only offer local delivery and in-store pickup.
Need Help?
Do you have questions about this product?
Chat With Us
Product Information
Description
Type Wall Mirror
Collection Iridescent
Features Rectangular, Glass, Wood
Dimensions
Overall Dimensions
Overall Width 23.60"
Overall Depth 1.30"
Overall Height 58.70"